Hotel Adamantino***, Luhačovice

Zvolte cenu

od 3 590 Kč do 7 190

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází v obci Pozlovice a v jeho těsné blízkosti je Luhačovická přehrada. Pobyt v hotelu je vhodný pro všechny věkové kategorie a svým vybavením je přizpůsoben pro letní i zimní pobyty. Součástí hotelu je snack bar a restaurace s tanečním parketem s kapacitou 200 míst.

Ubytování Hotel Adamantino***

V současné době může hotel Adamantino nabídnout ubytování v 70 dvoulůžkových a 10 třílůžkových pokojích s balkonem. Pokoje jsou vybaveny telefonem, televizí, wifi připojením a sociálním zařízením.

Aquacentrum

Aquacentrum se nachází přímo v komplexu hotelu Adamantino a je přístupné hotelovým hostům. Otevřeno je denně od 9 do 21 hodin, v pátek v době od 9 do 12 hod. probíhá v aquacentru sanitární úklid. 

V aquacentru naleznete bazén,whirlpool a sauna. Ve wellness centru jsou poskytovány masáže, inhalace, zábaly, kosmetika a relaxční služby.

Sportovní vyžití

Pro milovníky sportu je připraven krytý bazén s vyhřívanou vodou, sauna s ochlazovacím bazénkem, whirlpool, masérna. Součástí areálu je tenisový kurt s umělým povrchem a volejbalové hřiště. Hotel také disponuje kulečníkem a stolním tenisem. Na recepci lze zapůjčit horská kola. Místo je ideální pro milovníky inlinového bruslení. Celá přehrada se dá skvěle objet na kolečkových bruslích.

U hotelu bylo nově zbudováno dětské hřiště a stezka zdraví - posilovací venkovní stroje, které jsou přímo pod hotelem u přehrady. Na protějším břehu přehrady naleznete venkovní aquapark a lanové centrum.

Parkování 

Parkování je přímo u hotelu Adamantino na rozsáhlém parkovišti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace