Hotel Zámeček****, lázně Poděbrady

Zvolte cenu

od 3 690 Kč do 10 690

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století zasazený do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel Zámeček**** prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí. Využijte možnost ubytování, wellness pobytů, víkendových pobytů, lázeňských pobytů, pobytů pro seniory, balneo procedur a gastronomických pochoutek...

Ubytování Hotel Zámeček

Pokoje jsou standardně vybaveny moderním, komfortním nábytkem. K dispozici je dále televize se satelitním příjmem, telefon, připojení na internet a minibar. Koupelna se sprchou nebo vanou a WC. Hotel nabízí kromě jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů i apartmány.

Gastronomie

V Hotel Zámeček**** je a la carte restaurant s mezinárodní i českou kuchyní, kavárna a bar. Snídaně jsou nabízeny formou výběru z bohatého bufetu. Restaurace je pro Vás otevřena každý den od 11 do 22 hodin.

Léčebné procedury a terapie

Wellness s relaxačními i sportovními masážemi, perličkovými koupelemi a infra saunou je v hotelu samozřejmostí. Co však Hotel Zámeček**** v Poděbradech odlišuje od wellness hotelů je možnost poskytnutí prvotřídní lázeňské péče. Tyto služby jsou v hotelu zajištěny supervizí odborného lékaře. Uhličité a přísadové koupele nebo ruční podvodní masáže tvoří jen krátký výčet z možných metod léčby poskytovaných přímo v hotelu. Další léčebné procedury jsou na přání klienta poskytovány v nedalekých zařízeních Lázně Poděbrady.

Pobyty s plnou penzí začínají v den příjezdu večeří a končí poslední den obědem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace