Lázně Bohdaneč - lázeňské pobyty, wellness pobyty

Zvolte cenu

od 2 940 Kč do 10 970

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Bohdaneč leží v Polabské nížině, nedaleko Pardubic. Dlouholetá tradice lázní, vynikající zdejší specialisté, okolní příroda, široká nabídka kulturních a zábavných programů jistě přispěje k relaxaci a odpočinku. Krásné prostředí je vhodným místem ke strávení dovolené nebo třeba i víkendového pobytu, kde načerpáte nové síly a zapomenete na každodenní starosti všedního dne.

Lázeňské pobyty v Bohdanči mají skvělé renomé. Lázně se specializují hlavně na delší lázeňské pobyty, ale v nabídce naleznete i víkendové pobyty. Ať už bude Váš pobyt jakýkoliv, užijete si klidné atmosféry známých lázní obklopených krásnou přírodou ve městě s častými kulturními akcemi. Pobyty pro samoplátce jsou nabízeny ve dvou typech pokojů v Pavilonu Veselý, který se nachází v centru lázní. 

Velkou výhodou lázní je jejich poloha uprostřed Česka a tudíž jsou dobře dostupné pro většinu klientů. Více info o poloze naleznete v mapě, která je přiložena u nabídky všech hotelů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace