Lázně Teplice nad Bečvou - wellness pobyty, lázeňské pobyty

Zvolte cenu

od 2 730 Kč do 11 690

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Teplice nad Bečvou využívají k léčbě minerální vodu bohatou na oxid uhličitý a jsou zde léčeny nemoci kardiovaskulární, pohybového ústrojí a látkové výměny. Kromě zaměření na léčbu nemocí lázně nabízí pobytové balíčky s wellness pobyty v některém ze dvou lázeňských hotelů.

Ubytování je zajištěno v moderně zrekonstruovaných budovách a procedury poskytovány v moderních balneo a wellness prostorech. Zatím nejnověji zrekonstruovanou budovou je v současné době Lázeňský hotel Praha***, kde jsou k dispozici prostorné pokoje ve většině případů s terasou nebo balkónem. Jedná se o klidnější budovu, kde je poskytována snídaně formou bufetu a některé procedury. Na ostatní služby je třeba docházet do sousedící budovy vzdálené do 100 metrů. Další možností je pobyt v Lázeňském sanatoriu Moravan, kde jsou rovněž komfortní pokoje více kategorí. Předností hotelu je skutečnost, že pod jednou střechou naleznete veškeré služby obsažené ve Vašem pobytovém balíčku a nemusíte nikam docházet. Ubytování, restauace, balneo, lékaři, bazén, vše na jednom místě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace