Spa Resort Libverda - lázeňské pobyty, relaxační pobyty

Zvolte cenu

od 3 915 Kč do 15 058

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Spa Resort Libverda se nachází v klidné části stejnojmenné obce v Jizerských horách na severu Čech. První zmínky o vlastnostech místních léčivých pramenů byly zaznamenány už ve 14. století. Léčit se zde můžete s potížemi pohybového aparátu, srdce či krevního oběhu, stejně tak ale můžete lázně navštívit jen na víkendový pobyt.

Celý resort je umístěn do uceleného lázeňského parku se vzrostlými stromi kde se nachází jak ubytovací budovy, tak balneo a restaurace. Mezi jednotlivými budovi jsou jen krátké vzdálenosti propojené udržovanými chodníčky. Ubytování je možné zajistit v Lázeňském hotelu Nový dům nebo ve Ville Friedland. Oba dva typy jsou zcela rozdílně. Lázeňský hotel disponuje obrovským počtem pokojů, je na něm hlavní recepce a balneo. Oproti tomu ubytování na Ville Friedland je pouze pro pár lidí ve stylových pokojích za nepatrně vyšší cenu, nevýhodou je docházení na služby. Pro obě dvě zařízení máme v nabídce totožné pobytové balíčky s wellness pobyty, lázeňskými pobyty apod.. Spa Resort Libverda jsou lázně s tradicí, které poskytují vzhledem ke své poloze a optimálnímu klimatu vhodné podmínky pro příjemný pobyt a poznávání okolí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace