Villa Friedland ****, Spa Resort Libverda

Zvolte cenu

od 4 734 Kč do 10 510

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází uprostřed lázeňského parku. Villa je stylizována do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn. Disponuje kapacitou 9 pokojů kategorie DeLuxe a apartmánem.

Ubytování

Villa Friedland se nachází uprostřed lázeňského parku a je stylizována do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn. Disponuje kapacitou 9 pokojů kategorie DeLuxe a apartmánem. K dispozici jsou také 3 třílůžkové pokoje a 1 jednolůžkový. Vzhledem k vybavenosti pokojů a standardu ubytování je vila vhodná pro náročnější klientelu. Pro relaxaci můžete využít saunu a whirlpool přímo v budově (za poplatek). Stravování hostů probíhá v jídelním sále Clam-Gallas Palace - vzdálenost cca 200 m. S ohledem na typ ubytování upozorňujeme, že postele jsou také zámeckého typu a jejich délka je 180 cm (pokud vyžadujete klasické 200 cm, doporučujeme využít ostatní nabízené hotely). Centrální recepce sloužící k ubytování všech hostů se nachází v Hotelu Nový Dům (cca 100 m).

Stravování

Základem je racionální dietní systém, biologicky a energeticky vyvážená, pestrá strava, kterou dokážeme přizpůsobit rozmanitým přáním našich hostů. Všichni hosté se stravují ve společenském jídelním sále Clam-Gallasův Palác, který stojí přímo nad kolonádou. Stravování je zajištěno formou bufetu nebo à la carte (dle nabídky šéfkuchaře). V případě polopenze je možnost dokoupení stravování do plné penze - dle aktuálního ceníku pobytů Spa Resortu Libverda. Stravování zajištěné plnou penzí začíná obědem. Přímo vedle hotelu se nachází restaurace Valdštejn.

Lázně a wellness

Spa Resort Libverda pečuje převážně o klienty s potížemi pohybového aparátu, pooperačních stavů páteře, kloubních náhrad a pacienty s onemocněním srdce, krevního oběhu a cév. Nedílnou součástí terapie jsou rašelinové obklady, vířivé, přísadové koupele, různé druhy masáží (klasické, reflexní, podvodní), cvičení v bazénu, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, cvičení na přístrojích, motodlahy, elektroléčba a další. V Lázních Libverda dochází k maximálnímu využívání účinků místních minerálních pramenů, zejména k uhličitým koupelím. Pro relaxaci můžete využít saunu a whirlpool přímo v budově.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace