Janské Lázně - wellness pobyty, lázeňské pobyty

Zvolte cenu

od 5 350 Kč do 18 750

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Janské Lázně jsou malé lázeňské město ležící v údolí Janského potoka na úpatí Černé hory v Krkonošském národním parku. Lázně se vyznačují jedinečnou atmosférou lázeňského města lemovanou koloritem horského střediska. V České republice jedinečná kombinace světoznámých lázní a špičkového sportovního střediska vytváří zde široké spektrum možností pro návštěvníky při trávení wellness pobytů.

Vedle pacientů léčících si zde své zdravotní problémy, přes rekreanty užívajících si zde pohodovou dovolenou, až po sportovce hledající zde vzrušení a adrenalin, si zde „to své" najde v každém ročním období skutečně každý - od dětí až po seniory. Lázně jsou výborně vybaveny veškerými službami. Využít můžete denně moderní wellness centrum s bazéném, vířivkou a saunami. Přes léto je lokalita ideální pro horské túry, výlety na elektrokolech do okolí apod. V zimě asi netřeba zdůrazňovat největší lyžařský areál v České republice. Zkrátka Janské Lázně si užije každý.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace