Wellness pobyty

Zvolte cenu

od 2 590 Kč do 26 085

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte lokalitu

Wellness pobyty jsou zaměřeny na harmonické vyvážení života ve všech jeho sférách. Wellness pobyty většinou obsahují příjemné procedury, masáže, koupele, zábaly a jiné, které vedou k relaxaci, odreagování a navozují psychickou pohodu člověka. To ve spojení s výborným jídlem, kvalitním ubytováním a vstupy do wellness a relax zón vytváří pohodový wellness pobyt, který se stane úžasným zážitkem.

Pozitivní energie je všude kolem nás. Stačí se jenom na chvíli zastavit a užít si trochu klidu a pohody. Pro tyto účely jsou jako stvořené pobyty formou Wellness. Wellness pobyty pro dva jsou každému inspirací. Nezůstávejte doma, kde to znáte a kde vás svazuje atmosféra všedních dní. Užijte si nového, krásného a luxusního prostředí v nejmodernějších lázních nebo v různých hotelích, kde naleznete wellness balíčky. Wellness hotely se vyznačují mnoha službami. Masáže, koupele, sauny, bylinky a mnoho dalšího. To všechno můžete zažít, když nebudete sedět doma, ale užijete si wellness víkend pro dva. Skvělé jsou i levné wellness pobyty pro dva, které si můžete zajistit formou last minute.

Vyberte si typ pobytu podle svého vlastního přání. Máme něco pro každého! Jste zamilovaná osoba a chcete strávit víkend se svým milovaným protějškem? Pak je vhodné zvolit romantický pobyt, luxusní wellness pro dva, na kterém se rozhodně nudit nebudete. Budete se soustředit pouze na sebe a na potěšení formou vzrušujících zážitků. Nebo můžete být starší pár, který touží po příjemném a uklidňujícím odpočinku. Užít i volných pár dní může samozřejmě také matka s dcerou. Wellness víkendové pobyty pro ženy se nabízí v mnoha verzích. Další příjemnou atmosféru naladíte v rámci přátelství s kolegyní z práce nebo s jinou přítelkyní či kamarádkou. Víkendové wellness relaxační pobyty vás dobře naladí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace