Víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 2 300 Kč do 11 670

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte lokalitu

Víkendové pobyty jsou pobyty nejčastěji zaměřené na relax a wellness. Víkendové pobyty jsou na 2 až 3 noci, při kterých se klade důraz na relaxaci a odpočinek celého organismu. Dopřejte svému tělu alespoň krátký odpočinek několikrát do roka.

Úsměv zahřívá u srdce. Občas se jako lidé na svět mračíme, přitom často nemáme ani tak vážné existenční nebo zdravotní problémy. Proč se tedy lidé více neusmívají? Usmějte se na ten svět. Nemáte důvod? Tak si jej vytvořte. Třeba se nechejte hýčkat v nějakém wellness středisku a sami uvidíte, že úsměv už neschováte. Pobyt v lázeňském prostředí by vám navíc dal i skvělou regeneraci vašeho těla. Díky tomu uzdravíte nejenom své tělo, ale také svou vlastní mysl. Na chvíli takzvaně vypnete, odpočinete si, zaplavete si v bazénu nebo si dáte solnou koupel. Wellness víkend pro dva však skrývá ještě mnohem více. Vybírat si můžete z různých hotelů a dalších ubytovacích zařízení včetně právě lázní, kde je možné také se ubytovat a dopřát si všechny léčebné nástroje, které se nabízejí. Využijte lákavé nabídky a alespoň na chvíli vydechněte. Jedná se o báječnou relaxaci, která vás příjemně naladí. Poznáte nové věci, zažijete nové zážitky a pak budete mít důvod, abyste se na ten svět usmívali. Víkendové pobyty pro dva jsou zkrátka k nezaplacení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace