Karlovy Vary - wellness pobyty, víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 3 280 Kč do 18 550

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Karlovy Vary jsou bezesporu nejznámější české lázně a tak neváhejte nad jejich návštěvou. Všichni ti, kteří zde již jednou byli, mají potřebu se do Varů opětovně vracet a užívat si pohodových lázeňských pobytů nebo v dnešní době moderních wellness pobytů. Dámská jízda, lázně, procedury a mnoho dalšího to všechno představuje wellness Karlovy Vary.

Těšit se můžete na luxusně zařízené a skvěle vybavené hotely, které nabízí veškeré služby pod jednou střechou a není třeba nikam docházet. Ikdyž se většina místních hotelu prezentuje jako luxusní, spoustu z nich se snaží být cenově přijatelných. Pobyt ve Varech je skutečným zážitkem, každý by je měl minimálně jednou navštívit a pokud se Vám to povede, tak si můžete být jistí, že se tam budete velice rádi vracet. Lázně jsou oblastí, která je proslulá svou lázeňskou historií, proto jsou léčebné procedury vyhlášené, jelikož jsou poskytovány místními specialistami s dlouholetou tradicí a zkušeností. Zábaly, koupele, masáže ale i tématika lávových kamenů a odpočinek formou regenerace vašeho těla. Docílíte harmonie duše i těla. Pocítíte úžasné souznění celého vašeho těla a splynutí s vlastním vnitřním příjemným pocitem. To vše jsou Karlovy Vary.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace