Lázeňský hotel Janeček ***, Lázně Bělohrad

Zvolte cenu

od 11 060 Kč do 13 930

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

byl kompletně zrekonstruován a je propojen speciálními dřevěnými lávkami s lázeňským hotelem Grand, jehož součástí je i balneologická část lázní, s hotelem Janeček a hotelem Anna Marie. Lávky jsou zastřešené, se skleněnými okny a vytápěné.

Ubytování

K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím, vybavené ledničkou a telefonem.

Stravování

V rámci léčebných pobytů se připravuje základní, dietní a racionální strava. Z dietní stravy je na výběr:

* žlučníková dieta (šetřící, s omezením tuku)
* nízkocholesterolová
* redukční
* diabetická
* bezlepková (celiakie)
* individuální po dohodě s klientem (dle jeho indikace nebo onemocnění)
* vegetariánská

Jídla se připravují podle čtyřtýdenního jídelníčku, přičemž každý třetí týden patří racionální výživě (např. tofu, seitan, šmakoun, cizrna, pohanka, jáhly, kuskus, robi maso, sojové maso).

Wellness a volný čas

Přírodním léčivým zdrojem je sirnoželezitá slatina, ze které se dělají koupele, zábaly či obklady. O hosty se při léčení stará 8 lékařů specialistů, 10 zdravotních sester, 25 fyzioterapeutů. V lázních se léčí např. revmatické choroby, bolesti páteře, artrózy, podpůrná léčba ženské sterility a další.

Zajímavé památky, přírodní pozoruhodnosti a krásná místa najdete v blízkém okolí Lázní Bělohrad, např. Prachovské skály, přehrada Les království, Hrubá skála, Dětenice, Kuks, Humprecht, Kost, Sychrov, ZOO Dvůr Králové nad Labem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace