Lázně Jáchymov - lázeňské pobyty, relaxační pobyty

Zvolte cenu

od 5 460 Kč do 46 340

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Léčebné lázně Jáchymov využívají k léčbě místní radonové vody, která se vyznačuje odlišností a to, že její účinky nejsou chemické, nýbrž energetické. Ty jsou lékařsky podložené a proto mají lázně vysokou prestiž uznávanou jak odborníky, tak klienty z celého světa. 

Všechny lázeňské hotely i penziony a další provozní budovy jsou vedle sebe a zasazeny do pěkného prostředí lázeňského parku, kde najdete klid a ničím nerušený odpočinek. Určitě nejznámějším hotelem lázní je Radium Palace. Druhým nejznámějším a největším hotelem je Akademik Běhounek. Pokud se rozhodnote pro jeden z nich budete se svým pobytem maximálně spokojeni, výborné služby jsou toho zárukou. Zajisté se Vám bude líbit, že nebudete muset z hotelu nikam docházet, a pokud se Vám nebude chtít, můžete strávit celý den jen na hotelu. Restaurace, procedury, bazén, nebo sauna či vířivka jsou přímo v hotelu. Je už jen na Vás na jak dlouho se do lázní vydáte. V nabídce máme nejznámější pobyt Radonová kúra s délkou na 14 noci, ale třeba i kratší wellness pobyty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace