Lázně Jeseník - wellness pobyty, víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 5 090 Kč do 17 690

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Jeseník jsou nejstarší vodoléčebné lázně na světě. Jen ve zdejších lázních zažijete tradiční Priessnitzovy procedury v dřevěných vanách, vychutnáte si Priessnitzovu pohybovou terapii a vyzkoušíte, jaké to bylo při jeho pracovní terapii. Na tradiční procedury navazuje moderní balneoprovoz. Je koncipován jako místo k relaxaci, obnově životních sil a snižování rizika civilizačních chorob.

Právě Jeseník je významný pro svou mnohaletou tradici. Započaly se zde velice významné a v dnešním světě proslulé Priessnitzovy procedury, které probíhají v dřevěných vanách. Okusit můžete také Priessnitzovou pohybovou terapii. Ta se zaměřuje na celý pohybový aparát našeho těla. Vychutnat si můžete do sytosti Jeseníky se všemi neobyčejnými zážitky. Tyto procedury jsou jedinečné a zažít je můžete jenom ve zdejších lázních. Ovšem to není všechno, co vás čeká. Tradice nahrazuje i moderní medicína se svými malými zázraky. Zdejší lázeňství přispívá ke snižování rizika civilizačních chorob a mnohému dalšímu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace