Lázně Lednice - lázeňské pobyty, wellness pobyty

Zvolte cenu

od 2 590 Kč do 18 090

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Lednice se specializují na léčbu pohybového a oběhového systému, neurologické nemoci, i na gynekologické problémy. Místní lázně pro léčbu mohou využít přírodní jodobromovou minerální vodu, která má blahodárné účinky. Navštivte tyto nové moderní lázně na jižní Moravě a spojte wellness pobyt s prohlídkou Lednicko-valtického areálu.

Lázně Lednice jsou významnou a velice důležitou oblastí v novodobém stylu lázní. Překvapí vás svým atraktivním vzhledem celé oblasti a také malebnými hotely. Ubytování s lázeňskými procedurami zde naleznete ve dvou kvalitních hotelech přímo u lázeňské kolonády v klidné části města, ovšem jen pár minut chůze od areálu zámku. Obklopovat vás budou historické památky spolu s krásnou přírodou. To vše posvěcuje moderní design a novodobé techniky masáží. Nejmladší lázně u nás v České republice se rozhodně mají čím pyšnit. Strávíte zde nepopsatelně krásné a příjemné zážitky, na které nikdy nezapomenete.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace