Lázně Slatinice - wellness pobyty, víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 2 800 Kč do 8 500

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Slatinice jsou léčebné lázně s přírodním pramenem středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku a nachází se nedaleko Olomouce. Jedná se o moderní rodinné lázně, kde je kladen důraz na osobní přístup. Služby jsou poskytovány v nadstandardním prostředí Lázeňského domu Balnea****.

Výhodou ubytování v Lázeňském domě Balnea je zajisté skutečnost, že jsou v něm nabízeny všechny služby počínaje ubytováním se stravováním, až po procedury, balneo centrum a možnost využívat bazén. To vše udělá Váš wellness pobyt v lázních pohodovým. Lázně se zaměřují se na léčbu pohybového aparátu, nemoci onkologické, nervové a kožní. Lázně Slatinice využívají jako přírodní léčivý zdroj sirné prameny v kombinaci s odbornou lékařskou péčí a prvotřídní rehabilitací. Přírodní léčivý zdroj blahodárně působí při bolestech zad, páteře a kloubů, při osteoporóze, artróze, po poúrazových či pooperačních stavech, dále příznivě působí při léčbě atopického ekzému a lupénky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace