Termální lázně Velké Losiny - lázeňské pobyty, relaxační pobyty

Zvolte cenu

od 3 600 Kč do 19 250

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Termální lázně Velké Losiny leží v Olomouckém kraji a jsou jedny z největších lázní na Moravě. Pro samoplátecké pobyty zde můžete využít nabídky Lázeňského hotelu Eliška a Wellness hotelu Diana. Oba dva hotely nabízí kvaltiní služby, které Vás nezklamou  a pobyt zde si určitě užijete.

Lázeňský hotel Eliška leží přímo v lázeňském městu v krásném parku. Oproti tomu Wellness hotel Diana se nachází na klidném místě u lesa nad městem, ale přitom v docházkové vzdálenosti. Oba hotely se snaží poskytovat služby na vysoké úrovni a naši klienti si jejich služby chválí. Aby ne, když pod jednou střechou jsou v obou hotelech zajišťovány vedle ubytování a celodenního stravování i procedury. Bazény a wellness centra se saunou a vířivkou jsou také samozřejmostí. Vše najdete na jednom místě a nemusíte nikam docházet, což Váš wellness pobyt udělá příjemnějším. Do místních lázní se jezdí léčit klienti s nemocemi pohybového ústrojí a nebo s nervovými potížemi, ale lázně jsou otevřené i pro samoplátecké wellness a lázeňské pobyty. Za návštěvu mimo jiné určitě stoji výjimečný termální park, kde je celkem 9 různých druhů termálních bazénu a vodní atrakce. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace