Villa Regenhart****, Jeseník

Zvolte cenu

od 5 250 Kč do 9 405

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Villa Regenhart je romantický wellness hotel stojící nedaleko centra lázeňského města Jeseník. Impozantní stavba spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness prostorem.

Ubytování Villa Regenhart

Hotel nabízí celkem 17 pokojů, z nichž každý disponuje Wi-Fi připojením, satelitní TV, moderním nábytkem a vlastní koupelnou vybavenou vanou nebo sprchou. Nabízeny jsou 4 kategorie pokojů: Executive, Superior, Junior Suite a Deluxe Suite.

Gastronomie

Mottem hotelu je maximální komfort a spokojenost zákazníků. Kladen je i důraz na vysoký standard služeb restaurace. Zde se můžete těšit na tradiční české i mezinárodní pokrmy. Hotelová restaurace vaří výhradně ze sezonních a regionálních surovin. Šéfkuchař se svým týmem neustále pracují na nových specialitách, kterými potěší vaše chutě.

Lokalita

Hotel je situován cca 500 metrů od centra lázeňského města Jeseník a 10 minut chůze od autobusového nádraží. Na letiště v Ostravě dojedete autem za 2 hodiny.

Wellness centrum

Wellness centrum nabízí relaxační bazén s tryskami, finskou, parní a solnou saunou, venkovní ochlazovací bazének a zážitkové sprchy. K dispozici je také venkovní vířivka pro 4-6 osob s relaxační zónou, ve které se můžete občerstvit čerstvým džusem či detoxikačním čajem. Nedílnou součástí wellness centra je privátní zóna s vířivkou, vodní postelí a saunou. Hotel nabízí široké spektrum spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituálů.

Hotelové ubytování pro děti mladší 12 let se poskytuje pouze po předchozí domluvě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace